wybierz język:
szybki kontakt: +48 530 181 818

Menu

Partnerzy

Aktualności

30 / 07 / 2016

Informacja

P.P.H.U. Instal Chemik Jacek Rauhut realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń do cięcia i gięcia blachy szansą na rozwój oraz wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa PPHU Instal – Chemik Jacek Rauhut realizującego inwestycję na terenie gminy Pleszew”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-202006 / 06 / 2016

Informacja

W związku z planowaną realizacją przez PPHU INSTAL CHEMIK Jacek Rauhut (zwane dalej: Zamawiający) projektu w ramach poddziałania 1.5.2 „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 o roboczym tytule „Zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń do cięcia i gięcia blachy szansą na rozwój oraz wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa PPHU Instal Chemik Jacek Rauhut realizującego inwestycję na terenie gminy Pleszew” (zwany dalej: Projekt), zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na przedmiot zakupu jakim jest: oprogramowanie SolidWorks.

W związku z planowaną realizacją przez PPHU INSTAL CHEMIK Jacek Rauhut (zwane dalej: Zamawiający) projektu w ramach poddziałania 1.5.2 „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 o roboczym tytule „Zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń do cięcia i gięcia blachy szansą na rozwój oraz wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa PPHU Instal Chemik Jacek Rauhut realizującego inwestycję na terenie gminy Pleszew” (zwany dalej: Projekt), zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na przedmiot zakupu jakim jest: oprogramowanie Office.

W związku z planowaną realizacją przez PPHU INSTAL CHEMIK Jacek Rauhut (zwane dalej: Zamawiający) projektu w ramach poddziałania 1.5.2 „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 o roboczym tytule „Zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń do cięcia i gięcia blachy szansą na rozwój oraz wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa PPHU Instal Chemik Jacek Rauhut realizującego inwestycję na terenie gminy Pleszew” (zwany dalej: Projekt), zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na przedmiot zakupu jakim jest: Wózek widłowy elektryczny.Informacja o wyniku postępowań ofertowych28 / 11 / 2015
kotły CALOR 25 kW

Nowy produkt w ofercie - kotły CALOR 25 kW

W wyniku realizacji działań badawczo-rozwojowych opracowany został produkt, który charakteryzuje się nowoczesnym rozwiązaniem konstrukcyjnym. W związku z tym podjęto kroki w celu uzyskania świadectwa ochronnego na stworzone przez Wnioskodawcę wzory użytkowe. Zostały one przyznane bez zastrzeżeń. W chwili obecnej podjęte sa również starania o przyznanie certyfikatu dla normy PN-EN 303-5:2012. Zespół grzewczy „CALOR’’
w którym szczególną uwagę poświęcono na zwiększenie powierzchni odbioru ciepła przez wymiennik przy zachowaniu małych gabarytów urządzenia. Dzięki niespotykanej dotąd konstrukcji wymiennika osiągnięto zamierzone rezultaty... więcej»15 / 10 / 2015

Podziękowania

Z przyjemnością pragniemy poinformować że wlaściciel firmy Jacek Rauhut otrzymał odznakę honorową "Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej" oraz podziękowania od Ministra Gospodarki Janusza Piechocinskiego. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu że Ministerstwo Gospodarki doceniło zasługi poniesione na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej poprzez znaczące osiągnięcia w pracy zawodowej, działalności badawczo-rozwojowej, które stanowią konkretny wkład w rozwój innowacyjnych technologii i decydują o wzroście gospodarczym w naszym regionie.


04 / 06 / 2015

Szczyt DMG MORI Premium Partner 20151-2 Czerwca 2015r. Jacek i Piotr Rauhut uczestniczyli w wydarzeniu DMG MORI Premium Partner Summit 2015.

Podczas spotkania został przedstawiony nowy model współpracy wybranym partnerom w ramach szczytu DMG MORI Premium Partner 2015 - 1 i 2 czerwca 2015 w Lipsku, który brzmiał następująco: ”Jedna marka dla świata” , która oznacza 2 silne przedsiębiorstwa i międzynarodowe partnerstwo w budowaniu obrabiarek. Przez wspólne prowadzenie dwóch globalnych sieci, połączenie wyników badań i wspólnej wiedzy należy dążyć do wzmocnienia konkurencyjności również w przyszłości.

W ubiegłym roku zostało zaprezentowanych 19 premier światowych, przez co została pokazana wspólna siła innowacji. Również w bieżącym roku będzie śledzona innowacyjna strategia wzrostu potrzeb klientów. W związku z tym w przyszłości DMG MORI będzie wymieniało się doświadczeniem ze swoimi partnerami w kwestiach strategicznych i technologicznych dużo wcześniej i bardziej intensywnie.


01 / 05 / 2014

Instal Chemiik z nagrodą od DMG MORI

DMG MORI, niemiecko-japoński koncern produkujący obrabiarki, do którego należy pleszewski FAMOT, każdego roku organizuje Wystawę Firmową w swoim największym zakładzie produkcyjnym w Niemczech.

W ramach Wystawy odbywa się DZIEŃ DOSTAWCY, podczas którego wręczane są nagrody dla najlepszych dostawców DMG MORI.

W dniu 18.02.2014 nagrodę w kategorii „Debiut Roku” otrzymała pleszewska firma INSTAL CHEMIK, dostawca kabin obrabiarek dla FAMOT.

Współpraca pomiędzy FAMOT a INSTAL CHEMIK w zakresie dostaw kabin do obrabiarek produkowanych w Pleszewie rozpoczęła się w 2005 roku. Począwszy od ubiegłego roku INSTAL CHEMIK eksportuje także swoje wyroby do innych zakładów produkcyjnych DMG MORI.

Zarząd Koncernu, po raz pierwszy w historii konkursu, przyznał nagrodę dla najlepszego dostawcy firmie z Polski. Nagrodę w imieniu firmy INSTAL CHEMIK odebrali panowie Jacek Rauhut z synem Piotrem Rauhutem.

Zapytani o sukces swojej firmy, właściciele firmy powiedzieli: „Jesteśmy dumni z wyróżnienia oraz współpracy z największym na świecie producentem obrabiarek. Tak wielki sukces nie byłby możliwy bez współpracy z pleszewską fabryką FAMOT. Inwestycje w nowoczesne technologie oraz ciągła poprawa jakości to gwarancja pewnego rozwoju nie tylko naszej firmy, lecz także całego regionu Pleszewa. Dziękujemy za uznanie!”


30 / 04 / 2014

Nowa strona internetowa

Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej. Obecna strona pozwoli Państwu jeszcze bardziej zapoznać się z naszą ofertą. Będziemi starali się na bieżąco informawać Państwa o naszych realizacjach i wydarzeniach związanych z firmą. Serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu.